Od detstva som chodil do kostola. Absolvoval som sviatosti ako prvé sväté prijímanie a birmovku. Nechodil som tam kvôli sebe, ale skôr som bol vedený babkou.Aj keď som veril v Boha, v kostole som ho nespoznal. V siedmom ročníku na ZŠ som sa obrátil k Bohu s mojimi rodičmi aj sestrou, a spoznali sme živého Boha. Vyrastal som v  prostredí medzi  kamarátmi, ktorí hrávali hokej, hokejbal atď., tak som  sa s nimi  bavil  a hrávali  sme každý deň. Hokej som miloval viac,ako čokoľvek iné na svete. Skrátka, keď niečo miluješ, nie je čo riešiť, a tak som sa od Boha vzdialil.

Na ZŠ som sa venoval PC hrám ,kde som vedel sedieť niekoľko hodín denne, niekedy až extrémne dlho (8 hodín a viac).Na SŠ to bolo fitnes centrum, rád som tam  chodil a  budoval  svalovú  hmotu, do tohto  športu som sa  tiež  zamiloval. Po SŠ som začal  študovať  na UKF v  Nitre telesnú výchovu a popri študovaní som si urobil licencie na osobného trénera. Dievčatá som nevyhľadával, bol  som za  vážnejšie chodenie,a keď som si aj s  niekým začal, trvalo  to  len  pár  mesiacov. Potom  prišlo  sklamanie, a  povedal som i ako  každý „ čo Ťa  nezabije,  to Ťa posilní “, veď som borec ! Naďalej  som  sa  venoval športu , keďže som  ho  miloval, a ten ma nikdy nezradil.Študoval som aj v Portugalsku, precestoval som desiatky tisíc kilometrov lietadlom, videl krásne kúty našej  Zeme:  celé Portugalsko  od  Juhu po  Sever, Španielsko -Madrid, Toledo, Barcelonu, Kanárske ostrovy, ale vedel som ,že toto nie je všetko. Aj keby  som mal  milióny na účte, vlastnil autá, nehnuteľnosti, precestoval celý svet. atď. , že toto predsa  nemôže byť všetko!!! Mám rád veľmi cestovanie, šport, zábavu, dobrých ľudí,  ale stále mi  niečo chýbalo. Zamyslel som sa nad otázkami : Odkiaľ sme?, kam kráčame?, aký je zmysel života?, čo bude keď tu nebudem?. Som z  učiteľskej  rodiny, mám veľmi dobrý vzťah  s rodičmi ,ďakujem  im za podporu  a  za všetko  čo pre  mňa  urobili. Ale stále  mi niečo  chýbalo, vždy som dosiahol to, po čom som túžil. Ale  to prázdne  miesto v srdci, ktoré som mal, nahradil až Pán Ježiš Kristus, ktorý zaplatil za môj život na kríži, za moje hriechy, a to najpodstatnejšie, preniesol ma zo smrti do života! V Ňom  som sa stal spravodlivým človekom, Jeho krv ma očisťuje a mám v Ňom večný život, Halelujááaa. Je to  nevyčísliteľná  hodnota.Zlom  nastal v  mojom živote, keď som sa  vrátil z Portugalska. Spolužiačka ma pozvala do Kresťanského spoločenstva. Pozvanie  som  prijal,  vedel  som, že tam  chodia  znovuzrodení  kresťania. Páčilo  sa  mi, že  som  tam uvidel  mladých ľudí. Na začiatku  boli  chvály, potom  kázané  slovo, ktoré  sa  ma  dotýkalo. Na konci, keď  už  končilo zhromaždenie, kazateľ dal výzvu, kto chce prijať Ježiša do svojho srdca, tak som išiel dopredu. Opýtal sa ma, či som už niekedy odovzdal život Ježišovi. Povedal som, že áno, bolo to za čias ZŠ pred asi 10-timi rokmi. Tak  som  nanovo  prijal  Pána  Ježiša  do svojho  srdca, pokrstil som  sa  vo vode a  začal som  žiť  kresťanský život. Nikdy  nezabudnem  na slová  kazateľa: Pán na Teba nezabudol :-) . Kto hľadá ten nájde, kto klope, bude mu otvorené.

Môj život sa  diametrálne  zmenil. Šport, ktorý som  miloval, už  pre mňa  neznamenal  to, čo  predtým, začal  som sa viac zaujímať o Boha, spoločenstvo s kresťanmi a žiť život podľa Biblie - Božieho slova. Bolo to  najlepšie rozhodnutie  v mojom živote, ktoré by som nikdy za nič nevymenil! Vďaka Bohu za obeť Jeho jednorodeného Syna. Kto má syna, má všetko. Život s kresťanmi je úžasný, som rád, že som súčasťou nášho Kresťanského spoločenstva. Buďte mocne požehnaní!